DİJİTAL BASKIBaskısı yapılacak görsellerin matematiksel verilerin yardımıyla gerekli malzemeye aktarılması işlemi kısaca dijital baskı olarak adlandırılır. Dijital baskıda geleneksel baskı tekniklerinden farklı olarak görseller dijital baskı makinası yardımı ile kağıt, vinil, folyo ve benzeri malzemeye aktarılır.

Tabela sistemlerinin, ürün veya hizmetinizi hedef pazara sunma sürecinde önemli bir rolü vardır. Ürününüzü hedef müşterilere veya kitlelere etkili bir şekilde tanıtmanızı sağlamak ve başarılı satışlar gerçekleştirmek için önemli bir yere sahiptir.
Üretim tesisimizde metal, ahşap, akrilik, Led, Neon ve birçok bileşen malzeme ile geniş bir üretim bandına sahibiz.
Tabela sistemlerini genel olarak Pleksi-Paslanmaz-Alüminyum Kutu Harfler, Oyma Tabelalar, Pylon ve Totemler olarak sınıflandırabiliriz.

Billboard; demir ve alüminyumdan imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır.
Bu tip araçlar açık hava tanıtım sektörünün 1990’lı yılların başında kullanmaya başladığı ilk reklam mecralarından biridir.

Araç giydirme araç üzerine uygulanan firmayı yansıtan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe “Araç Giydirme ( Araç Kaplama )” denir.
Araç giydirmeyi yapacak olan firmanın bu konuda tecrübeli olması çok önemlidir.
Aracınıza zarar vermeden ve hatasız şekilde kaplamanın yapılması gerekirli daha sonrasında reklam değişikliği yada reklamın sökülmesi esnasında aracın kaplanmadan önceki haline dönebilmesi gerekmektedir.

Cephe Giydirme her türlü bina, duvar, camın dış yüzeyinin özel tasarlanmış görseller ile kaplanmasıdır.Firma reklamı,özel kampanyalar ya da işletmeye özel tanıtım görseli şeklinde olabilir.
Reklamın her türü mutlaka kendi içinde bir önem oluşturmaktadır.Cephe giydirmede tüketiciye ulaşmak için görünürlüğü yüksek bir reklam çalışmasıdır.
Cephe giydirme fiyatları verilirken uygulama yapılacak cephenin ölçüsü uygulama sırasında vinç gerekli olabilmesi cephenin temiz olması gibi durumlar göze alınıp fiyat teklifi verilmesi en doğru olanıdır, bu şekilde değerlendirme yapıldığında hem bizler hem de siz müşterilerimiz için sorunsuz bir hizmet vermiş olacağız.

Delikli folyo olarak da bilinen, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulaması denilebilir. Cephe giydirme işlemi delikli folyo ismiyle bilinen yapışkanlı PVC ile yapılmaktadır. Yapışkanlar PVC One Way Vision’un kalınlığı 0.15-0.22 mm aralığında olmaktadır.
Delikli olmasındaki sebep; camın iç kısımdan bakıldığında dışarıyı sticker yokmuş gibi göstermesidir. Bu işlem ise uzman ekiplerce yapılmaktadır.
One Way Vision uygulamasında mutlaka solmaya dayanıklı mürekkep kullanılmalıdır. Bu sebeple mürekkebin solvent bazlı olması gerekir.

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır. Son olarak reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde folyo baskı tekniği uygulanabilir hale gelmiştir.

Tüm mimari yönlendirme ihtiyaçlarınıza yönelik iç ve dış mekan yönlendirme çözümlerini taleplerinize yönelik ve alternatifli olarak söz verdiğimiz zamanda sunuyoruz.

Reklam panoları birden fazla farklı alanda kullanılmak için üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanım amacı hizmet veya ürünün müşteri kitlesinin ilgisini çekecek biçimde tasarımlarla zenginleştirerek ürünü tanıtmak ve birden fazla müşteri kitlesine duyurmaktır.
Çoğunlukla kullanım alanına göre boyutta farklılık gösteren kapı önü panolar iç ve dış mekalarda kullanılır.

Öncelikle Acil yönlendirme levhaları hakkında bilgi vererek, bu hizmeti almayı isteme durumunuzda daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olmanızı amaçlayacağız.
Acil yönlendirme levhaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı kullanılan malzemelerdir. Fabrikalarda, iş merkezlerinde, ofislerde, bu ve bunun gibi kamu kurumlarının girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren Acil yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Bu levhaların çoğunluğu alüminyum malzemelerden üretilir.
Acil yönlendirme levhalarında kullanılan malzeme kalitesine göre çeşitli fiyat aralığında olur.
Bu malzemeler alüminyum, vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilir.
Acil yönlendirme levhaları reklam amaçlı olarak da kullanılırlar. Bunlar dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

Kafe, mağaza içi düzenleme , AVM ve ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlarda kullanılabilen, üzerindeki reklam bannerı değiştirilebilen reklam bariyerleri.Kullanılacak olan mekana göre özel banner tasarımı yapılabilir.
Bariyer sistemleri, insan trafiğinin yoğun olduğu ve düzen gerektiren kalabalık alanlarda, insanları modern, düzgün ve doğru bir şekilde yönlendirmek, bilgilendirmek, sıraya sokmak ve güvenlik ve düzen sağlamak amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Tanıtım Ürünleri, reklam ve eşantiyon amaçlı olarak genellikle firmaların müşterilerine, kurumların üyelerine, partilerin ise seçmenlerine ücretsiz olarak dağıtımını yapmış oldukları yelpazesi geniş ürün topluluğudur. Genellikle bu ürünlere firma, kurum veya kuruluşların logoları basılır. Bazı durumlarda ise bu ürünler kişiye özel olması nedeni ile şahıs rütbe ve isimleri de yazılabilir. Örnek vermek gerekirse, bir firma, kurum veya kuruluştaki üst düzey bir yöneticiye veya bir çalışana hediye amaçlı üzerinde isminin veya rütbesinin yazılı olduğu bir kalem veya kristal masa isimliği hediye  edilebilir. 

Ürünlerimiz kurulumda kolaylık sağlar, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir. Bununla beraber maksimum etki sağlar, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili müşterilerinize görsel bir şölen sağlar.

Display Ürünler

Çapraz alüminyum iskelet sisteminden oluşan, sert enjeksiyon plastik parçalar ve panellerden oluşan portatif kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen bir stant türüdür. Dijital baskılı olarak kullanılan örümcek stant kullanılan alanda dikkat çeker, ürün veya reklamınızı en şık biçimde sunmanızı sağlar. Farklı ebatları ile kullanılacak alana uygun üretilebilir. İşiniz bittiğinde ise toplanıp tek çanta içinde taşınabilir, bir daha ki kullanıma kadar muhafaza edilir.

Örümcek Standınızı üzerine baskı yapılıp masa yerine de kullanılabilen sert plastik çanta (Hard Case) ile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Roll Up Banner, reklam malzemeleri olarak görsellik için vazgeçilmez bir stand çeşitidir. Alüminyum gövde, boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Özellikle tanıtım, organizasyonlar, fuarlar ve özel reklam işlerinizde siyah canvas bez çantaları ile kolayca taşınabilen bir reklam aracıdır. Roll up banner, ölçülerine göre yanyana da kullanılabilir. Ağırlıkları ise 3 kg ile 5 kg arasında değişmektedir. Farklı ölçülerde üretilmekle beraber, dijital baskı için tasarımı yapılır. Tasarım elde edildikten sonra da dijital baskı roll up banner üzerine monte edilir. Uzun süreli kullanabilmek için ise baskıyı içine sararken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ayaklı broşürlük, adından da anlaşılacağı üzere, broşür, dergi gibi eşyaları daha rahat bir şekilde sergileyebilmenizi sağlayan bir üründür. Çeşitleri ile de dikkat çeken bu ürünün yegane amacı, dergilerinizi daha fazla göz önüne çıkarabilmektir. Eğer sergilemek istediğiniz dergiler işiniz ile alakalıysa ayaklı broşür standı ile müşterilerin dikkatini daha kolay çekebilirsiniz. Veya müze, kültür merkezi gibi tanıtım ve sergileme amacı ile açılan yerlerde belli bölümleri tanıtmak amacı ile de ayaklı broşürlük kullanılabilir.

Broşürlük, pleksi (akrilik) malzemenin cnc ya da lazer makinelerinde istenilen ebatlarda kesilirler. Kesilen ürünler, ısıtılıp büküldükten sonra yapıştırma işleminden sonra meydana gelen display ürünlerine denir. El ilanlarınızı ve broşürlerinizi koymak için kullanabileceğiniz tek katlı ya da çok katlı ürünlerdir.

Menü panoları mesajınızı vermenizin en kolay yollarından biridir. Ürünlerinizin veya ürün standlarınızın yanında, yönlendirme olarak, marketlerde, restaurant- larda, cafe ve barlarda çok rahat ve şık bir şekilde kullanılabilir. Restaurant ve kafe gibi kurumların müşterileriyle ilk sıcak temas sağladığı karşılama noktalarıdır. Karşılama noktalarında çok iyi kurgulanmış fotoğraf çekimleri, hedefe yönelik çalışmalar ve kaliteli ve canlı dijital baskılar müşterinin kararını etkileyecek en önemli unsurlardır.Bu noktalarda çalışmalarınızı rahatça sergileyebileyeceğiniz; Pleksi, Işıklı Pleksi, Dekoratif, Curved, Curved Akrilik, Led, Folder, Ayarlanabilir Menü Panosu çeşitleri bulunmaktadır. Ürün üzerinde yer alan ağır taban, menü panolarının sağlam bir biçimde ayakta durmasını sağlar.

Birçok çeşidi bulunan ayaklı poster pano ürünleri genellikle reklam yapılan fuar, kongre ve kültür merkezi, avm, sinema salonu vb yerlerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ayaklı poster pano  cafe ve restoranlarda da oldukça kullanılır.

Display ürün olarak üretilen bu sistemler, pratik bir şekilde reklam ve tanıtımlar yapılabilmesi amacıyla taşınabilir olarak tasarlanan ergonomik ürünlerdir. Firmaların veya markaların toplantı, organizasyon veya sponsorluk gibi etkinliklerinde reklamlarını bulunduğu görsel öğeleri ilgili yerlerde pratik bir şekilde sergileyebilmesi amaçlanır.

Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela, yapımında farklı aydınlatma sistemleri kullanarak yapılan tabela çeşididir. Özellikle ışıklı tabelada kullanılan ön tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan yazı ya da logoları her türlü ortamda rahatlıkla görüp okumak mümkün olur. Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hem de arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi, folyo veya vinil gibi baskılar kullanılmaktadır. Çeşitli olarak totem, çatı, cephe, açık hava ve yol tabelası türlerinin daha fazla avantaj sağlamak için genelinde ışık sistemi kullanılmaktadır.

Tabela sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan ışıksız tabela, isminden de anlaşılacağı gibi herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Kutu harf tabela, tabela sektörünün son zamanlarda en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesidir.

Kutu harf tabela, tabela sektörünün son zamanlarda en çok tercih edilen çeşitlerinden bir tanesidir. 3 boyutlu görüntüsü sayesinde dışarıdan bakanları görsel açıdan cezbeden kutu harfler kullanışlılık açısından da oldukça yüksek standartlardadır. Bu kapsamda işletmelerin tercih noktasında şüphe etmeden karar kıldığı bu tabela çeşidinde ister ışıklı ister ışıksız her türlü tabela çeşidine sahip olmak mümkündür.

Neon Tabela Sistemleri çok iddalı ve kendini gösteren bir tabela çeşitidir. Neon tabelayı genellikle Barlar, Restaurantlar, Eğlence Merkezleri v.s. gibi yerler kullanırlar. Neon uygulaması her tabela çeşitinde olduğu gibi ustalık gerektiren bir sistemdir. Değişik kalınlıklarda çaplarda hazır olarak üretilen Neon Cam Tüpleri Isı sayesinde Şablonlar kullanarak istediğimiz şekli veririz.

Led tabelalar standart tabelalara göre daha etkili ve dikkat çekici reklam araçlarıdır. Sabit olabildiği gibi kayan yazı olarak da tasarımı yapılan bu tabelalar gündüz ve gece rahatlıkla görünür haldedir.

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Vinil germe tabela, diğer tabela modellerine göre daha ucuzdur. Vinil tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak 2’ye ayrılır.

Yönlendirme tabelası ortak kullanım alanları bulunan işletmeler için olmazsa olmazdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu tabelalar kurumun bulunduğu alanın içinde ve dışında düzeni sağlamakla birlikte işleyişi de hızlandırmaktadır.

Reklam Panosu,  çoğunlukla yoğun yollara takılan açık hava reklam uygulamalarını kapsar. Reklam Panosu, araç sürücülerine ve yayalara ciddi bir reklam alanı yaratır. Reklam Panosu, çoğunlukla belirgin ifade edilmiş slogan, resim ve fotoğrafları içerir.

Yol Panoları yani tabela ve reklamları ,genelde şehirler arasındaki yolların kenarlarında kullanılır. Bu tabela ve reklamların üretim esası hepsinde aynıdır. Işık kaynağına ulaşılamadığından dolayı ışıklı tabela olarak yapılamazlar. Ancak gece daha net görünmesi acısından Reflektif Folyo ( Vinyl ) kullanılır.c ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabala ‘nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.

WhatsApp Destek
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Töles Reklam
Merhaba