Töles Reklam, genç yaşlar da kurulan ve gençliğin verdiği dinamiklik, çalışma aşkı ve yüksek hayal gücüyle oluşturduğu farklı, renkli tasarımlarıyla Ankara’da reklam sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamız; Matbaa, Lazer Markalama, Süblimasyon Baskı, Web Tasarım & Grafik Tasarım, Promosyon Ürünleri, UV Baskı, alanlarında kalite, uygun fiyat ve güven konusunda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Reklam sektöründeki işlerinin en basitinden en kompleksine kadar müşterilerine uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir firmadır.

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan; hizmetlerinde güvenilir yapısıyla reklam sektöründe müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

Fiber lazer markalama makinamız ile her türlü metal, sert plastik, ve ahşap gibi malzemeler üzerine baskı yapılabilmekteyiz.

UYGULAMA ALANLARIMIZDAN BAZILARI:

TIP ENDÜSTRİSİ

Biyolojik örneklerin muhafaza edilmesi

Medikal gereçlerin tanımlanması

Data Matrix kodu (2.8 mm) + 10 karakter (Rakam+Harf)

Karakter ve kodların tekrar okunması

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BİLEŞENLER

Plastikler, kıvrımlı materyeller

Düğmeler, küçük bileşenler ve akım kutuları

PLAKA VE İŞARET TABELALARININ MARKALANMASI

Hassas alüminyum, etiketler

Barkod veya Data Matrix

Etiketlerin önceden kesilerek hazırlanması

REKLAM MATERYALLERİ, HEDİYELİK ve PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Üzerlerine logo ve resim işlenmiş çakmaklar, kalemler, büro malzemeleri, Maddeye zarar vermeden kalıcı baskı çözümleri ile hizmetizdeyiz. Kapımız Herkese Açıktır…

WhatsApp Destek
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Töles Reklam
Merhaba